HAKKIMIZDA

Firmamız, Eylül Tasarım & Dekorasyon Ticaret kuyumcu vitrin dekorasyonu alanında faaliyet gösteren bir üretim ve hizmet şirketidir. 
 
1998 yılından beri vitrin dekorasyonunda tasarımı ön planda tutan anlayışımız sayesinde, sektördeki diğer firmalar arasında öne çıktık. Özgün tasarımları ve kompozisyonları ile rakipsiz olan firmamız, aynı zamanda ürünlerine Tasarım Tescil Belgesi ve Marka Tescili alan sektörün ilk ve tek şirketidir. 
 
Yirmi biri yıllık üretim tecrübesinin olgunluğunu yansıtan ve tamamıyla el emeği ile gerçekleşen ürünlerimiz, görsel farklılığının yanı sıra, kaliteli malzeme ve titiz işçiliği ile de dikkat çekmektedir. 
Tüm yatırımların müşteri odaklı olması gereğine inanarak, bu kısa süre boyunca katıldığımız yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonları ile firmamızı ve farklı çizgimizi, geniş müşteri kitlelerine tanıtabildik. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışımız sayesinde, her geçen gün müşteri portföyümüze yenilerini ekledik. 
 
Sürekliliğin müşteri ilişkilerinde esas olması gerektiğine olan inancımız ve yeni ihtiyaçlara en kısa sürede cevap verebilmemiz sonucu müşteri tabanımızda sıcak bir firma sadakati oluşturabildik. Müşterilerimizin olumlu tavsiyeleri doğrultusunda genişleyen hizmet ağımıza, biz de sürekli yenilenen ve çeşitlenen ürünlerimizle katkıda bulunuyoruz. 
 
Bu hızlı büyümeyi, değişimi seven, beklentileri yüksek, kısaca bizim gibi düşünen müşterilerimize borçluyuz.
Her zaman daha iyi ve güzelde buluşmak dileğiyle... 
 
Yaşar Tarık Erginsoy